Top10

Louwrens Smit het die laptop ontvang vir gebruik in sy Graad 12 jaar. Die laptop is geskenk deur Cobus Koch van PC Tech. Dit is vir die top akademiese presteerder aan die einde van Graad 11

 

 Louwrens Smit


AKADEMIESE TOP VYF PER KLAS
DESEMBER 2018

 

GRAAD 8D

  1. Keira Strydom
  2. Lerandi Jansen
  3. Hananja Theunissen
  4. Ashlyn Joubert
  5. Shalom Frans

GRAAD 8H

  1. Nienke Smit
  2. Magda du Preez
  3. Kaylan Rontgen
  4. Abbi van der Westhuizen
  5. Annika Visser

GRAAD 8U

  1. Darius Jansen van Rensburg
  2. Leigchen Adams
  3. Hanmare Nieuwoudt
  4. Keewan Titus
  5. Juan Bester

GRAAD 9D

  1. Chane van Niekerk
  2. Jahn Klaase
  3. Simone Louw
  4. Derick Bester
  5. Dian Wiid

GRAAD 9H

  1. Jana de Waal
  2. Franzel Basson
  3. Christiaan Bester
  4. Amai Bester
  5. Francois Malan

GRAAD 9U

  1. Sinead Senekal
  2. CJ Frans
  3. Bianca Viviers
  4. Nadia Duvenhage
  5. Byron Felix

GRAAD 10A

  1. Danielle Kitshoff
  2. Merisa van der Merwe
  3. Heinrich Dippenaar
  4. Déan van Dyk
  5. Su-Mari Tolmay

GRAAD 10B

  1. Annoushka Truter
  2. Pierre van Heerden
  3. Renica Smit
  4. Eunice Cronjé
  5. Ané de Waal

GRAAD 10C

  1. Belchadré du Toit
  2. Anneke Steyn
  3. Nevada Nel
  4. Dirk Bester
  5. Kayla Bester

GRAAD 11A

  1. Louwrens Smit
  2. Johan van der Westhuizen
  3. Tiani Genade
  4. Hendrik Smit
  5. Cidney de Wet

GRAAD 11B

  1. Judy Swarts
  2. Luzhe Puren
  3. Enrique Marais
  4. Danika Odendaal
  5. Charlton Andrew

GRAAD 12A

 

GRAAD 12B

 


HDU TOPTIEN DESEMBER 2018

 

GRAAD 8

  1. Nienke Smit
  2. Magda du Preez
  3. Kaylan Rontgen
  4. Abbi van der Westhuizen
  5. Annika Visser
  6. Haile Selassie Fick Fumian
  7. Christiaan Eksteen
  8. Nina Louw
  9. Nikita Pheiffer
  10. Britney Prins

GRAAD 9

  1. Jana De Waal
  2. Franzel Basson
  3. Christiaan Bester
  4. Amai Bester
  5. Francois Malan
  6. Chris van der Westhuizen
  7. Bianca Engelbrecht
  8. Marne Bester
  9. Jacqlyn Jones
  10. Shayna Cleophas

GRAAD 10

  1. Danielle Kitshoff
  2. Belchadré du Toit
  3. Annoushka Truter
  4. Merisa van der Merwe
  5. Pierre van Heerden
  6. Anneke Steyn
  7. Heinrich Dippenaar
  8. Renica Smit
  9. Nevada Nel
  10. Dirk Bester

GRAAD 11

  1. Louwrens Smit
  2. Johan van der Westhuizen
  3. Tiani Genade
  4. Hendrik Smit
  5. Judy Swarts
  6. Cidney de Wet
  7. Luzhe Puren
  8. Gerhard Bester
  9. Sandri Steyn
  10. Enrique Marais

GRAAD 12

 

Breadcrumbs