Top10

Gizelle Kitshoff het die laptop ontvang vir gebruik in haar Graad 12 jaar. Die laptop is geskenk deur Cobus Koch van PC Tech. Dit is vir die top akademiese presteerder aan die einde van Graad 11

 

 


AKADEMIESE TOP VYF PER KLAS
NOVEMBER 2017

GRAAD 8D

  1. DERICK BESTER
  2. ANÖSHKE JANSEN
  3. SIMONE LOUW
  4. AMY WEST
  5. MICHAELA LENNOX

GRAAD 8H

  1. JANA DE WAAL
  2. FRÄNZEL BASSON
  3. CHRISTIAAN BESTER
  4. AMAÏ BESTER
  5. FRANCOIS MALAN

GRAAD 8U

  1. LI PAULSEN
  2. BIANCA VIVIERS
  3. MENDALL MARAIS
  4. CJ FRANS
  5. SINEAD SENEKAL

GRAAD 9D

  1. RONWAN CHARLES
  2. JACKLYN KOTZE
  3. JOSHUA VAN HEERDEN
  4. PIETER FOURIE
  5. ZELDENE PRINSLOO

GRAAD 9H

  1. DANIELLE KITSHOFF
  2. ANNOUSHKA TRUTER
  3. BELCHADRé DU TOIT
  4. ANNEKE STEYN
  5. MERISA VAN DER MERWE

GRAAD 9U

  1. CAITHLYNN PEKEUR
  2. TRUTER BASSON
  3. SIMONE BLAAUW
  4. MARCHALINE MALGAS
  5. A.J. VENTER

GRAAD 10A

  1. LOUWRENS SMIT
  2. TIANI GENADE
  3. GERHARD BESTER
  4. HENDRIK SMIT
  5. SANDRI STEYN

GRAAD 10B

  1. JOHANNES VAN DER WESTHUIZEN
  2. MARCHAY KALUMPIE
  3. ANIKA BESTER
  4. LUZHE PUREN
  5. RUBEN DUVENHAGE

GRAAD 11A

  1. GIZELLE KITSHOFF
  2. CARLA BESTER
  3. NICOL HANEKOM
  4. CHRISNé POOL
  5. FRANCIS VAN HEERDEN

GRAAD 11B

  1. TJ LIEBENBERG
  2. MAGDEL COETZEE
  3. SUZANNE KOTZÉ
  4. MARCéLL CROUS
  5. MARINA HANEKOM
        CHRISTIAAN MOSTERT

GRAAD 12A

 

GRAAD 12B

 


HDU TOPTIEN NOVEMBER 2017

 

GRAAD 8

  1. Jana de Waal
  2. Fränzel Basson
  3. Christiaan Bester
  4. Amaï Bester
  5. Francois Malan
  6. Chris van der Westhuizen
  7. Bianca Engelbrecht
  8. Jocelyn Ontong
  9. Marné Bester
  10. Stephan Liebenberg

GRAAD 9

  1. Danielle Kitshoff
  2. Belchadré du Toit
  3. Annoushka Truter
  4. Merisa van der Merwe
  5. Anneke Steyn
  6. Pierre van Heerden
  7. Déan van Dyk
  8. Monique Frans
  9. Eunice Cronjé
  10. Su-Mari Tolmay

 

GRAAD 10

  1. Louwrens Smit
  2. Johan van der Westhuizen
  3. Tiani Genade
  4. Gerhard Bester
  5. Cidney de Wet
  6. Sandri Steyn
  7. Hendrik Smit
  8. Judy Swarts
  9. Charlton Andrew
  10. Esra Pietersen

 

GRAAD 11

  1. Gizelle Kitshoff
  2. Carla Bester
  3. Nicol Hanekom
  4. Magdel Coetzee
  5. TJ Liebenberg
  6. Chrisné Pool
  7. Francis van Heerden
  8. Suzanne Kotzé
  9. Alita de Waal
  10. Francesca Fourie

 

GRAAD 12

 

 

Breadcrumbs